Ziener 71', 87'
Bellamy 60'
Garcia 67'

Macho , Quattara, Reinert, Daham, Bellinghausen, Riihilahti (Villar 45 min), Demai, Muller, Hajnal (Ziemer 45 min), Schonheim, Pavlovich Rezerwa:Bohl, Bouzid, Fromlowitz, Gaebler, Halfar, Simpson

Pierwsza połowa: Dudek, Peltier, Paletta, Hyypia, Traore, Anderson, Hobbs, Zenden, Gonzalez, Fowler, Bellamy Druga połowa: Dudek, Finnan, Traore, Hobbs, Riise, Pennant, Zenden, Peltier (Sissoko 65 min), Aurelio (Reina 65 min), Fowler (Garcia 57 min;

Pomocnik Reina nie uratował The Reds

Liverpool mógł przegapić festiwal komediowy zostając na obozie w Szwajcarii, ale Rafael Benitez wniósł nastrój zabawy, kiedy wystawił do gry Pepe Reinę jako pomocnika podczas przegranego 3-2 meczu z FC Kaiserslautern.

Przy stanie 2-2, po tym jak Craig Bellamy strzelił swoją drugą bramkę w trzech meczach oraz bramce Luisa Garcii, która dała nam prowadzenie, Benitez wpadł we własną pułapkę mając krótką listę dostępnych graczy i zdecydował się wystawić hiszpańskiego bramkarza jako tymczasowego pomocnika.

Podczas gdy 2,800 ludzi w Lichtensteinie nie mogło uwierzyć w to, co się działo, Reina dwa razy był bliski zdobycia zwycięskiej bramki, za nim Marcel Zimmer wystawił Liverpool na pierwszą porażkę w okresie przygotowań do nowego sezonu, strzelając bramkę w 87 minucie.

Mając jedną bramkę przewagi na początku drugiej połowy wyglądało na to, że Liverpool wygra mecz, aż do bramek w ostatnich minutach, które przesądziły o spotkaniu na korzyść Kaiserslautern.

Kondycja to jedyna sprawa dla Beniteza w tej fazie przygotowań. Nie można sobie wyobrazić Liverpoolu, który przegrywa tak bardzo przespany mecz.

Sędzia: Marco Speranda
Frekwencja: 2 800