Reina, Aurelio, Hyypia, Carragher, Arbeloa, Riise, Gerrard (c), Mascherano, Benayoun, Crouch, Woronin
Martin, Finnan, Babel, Torres, Lucas

Niemi, Baird, Hughes (c), Stefanovic, Bocanegra, Dempsey, Davis, Murphy, Davies, Kuqi, Healy
Smertin, Leijer, Warner, Bouazza, Kamara

Torres prowadzi do zwycięstwa

Fernando Torres, który wszedł z ławki rezerwowych poprowadził Liverpool do zwycięstwa we wczorajszym meczu przeciwko Fulham.

Liverpool dominował przez całe spotkanie. Mecz wyglądał następująco: gospodarze atakowali, oddawali strzały na bramkę, natomiast cała drużyna gości, na czele z bramkarzem heroicznie się broniła.

Rafael Benitez rozpoczął ten mecz taką samą jedenastką, która wystąpiła we wtorek w meczu z Besiktasem.

Pierwszy bramkarza gości zatrudnił Sami Hyypia strzałem z ponad 20 metrów.

Minutę później znów Fin wystąpił w roli głównej. Tym razem podawał do Woronina, jednak Ukrainiec nie zdołał umieścić piłki w bramce.

Następnym, który próbował szczęścia był Steven Gerrard. Jednak i tym razem się nie udało.

Po tej akcji, z ofensywnej strony pokazali się gracze Fulham. Strzał Danny'ego Murphy'ego pewnie obronił Pepe Reina.

Tuż przez gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Peter Crouch uderzył piłkę głową, jednak ta trafiła w poprzeczkę.

Po wznowieniu gry Liverpool nie przestawał atakować. Strzał z rzutu wolnego Fabio Aurelio sprawił wiele problemów bramkarzowi gości. Uderzenie dobijał Benayoun, ale jakimś cudem Niemi zdołam raz jeszcze uratować swój zespół.

W kolejnej akcji Benayoun podał prostopadłą piłkę do Woronina, ten wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale strzelił minimalnie obok słupka.

W 71. minucie Woronina zastąpił Fernando Torres. W jednej w pierwszych jego akcji dostał podanie od… Pepe Reiny, przebiegł z piłką kilkanaście metrów, zwiódł obrońcę i strzelił lewą nogą w krótki słupek bramki. The Reds prowadzili 1:0.

W kolejnej akcji jedną z głównych ról odegrał inny zmiennik Ryan Babel. Podał on do Croucha, ten jednak został sfaulowany przez Carlosa Boconegrę. Jedenastkę pewnie wykorzystał Steven Gerrard ustalając wynik spotkania na 2:0.

Sędzia: S Tanner
Frekwencja: 43 073