Wiese, Baumann, Fritz, Rosenberg, Andreason, Alberto, Borowski, Frings (c), Niemeyer, Schindler, Schulz.
Rezerwowi - Almeida, Bischoff, Jensen, Loning, Pellatz, Vranjes, Wome.

Carson, Riise, Hyypia, Paletta, Finnan, El Zhar, Gerrard (c), Hobbs, Pennant, Crouch, Voronin.
Rezerwowi - Agger, Alonso, Arbeloa, Babel, Benayoun, Carragher, Darby, Kuyt, Michajłow, Sissoko, Torres.

Woronin strzela, the Reds wygrywają

Andrij Woronin strzelił dwa gole, a Liverpool utrzymał swoją niezwyciężoną passę meczy sparingów pokonując 3-2 Werder Brema w Grenchen w Szwajcarii.

John Arne Riise również strzelił bramkę, a w meczu zadebiutowali Fernando Torres, Ryan Babel i Yossi Benayoun.

Woronin strzelił pierwszego gola dla klubu zaledwie po czterech minutach, kiedy przejął niecelne podanie w obronie Werderu, obiegł bramkarz i wbił piłkę do pustej bramki.

Werder wyrównał wynik meczu dwie minuty później za sprawą Schindlera. Riise przywrócił jednak prowadzenie, strzałem z 30 metrów w 14 minucie.

Woronin miał imponując mecz i cały czas był zagrożeniem w ataku. Strzelił swojego drugiego gola po godzinie gry, kiedy dobrze wykończył akcję mijając obrońców.

W drugiej połowie pojawił się Torres, który dwa razy był blisko strzelenia bramki. Mogliśmy zobaczyć równiez Benayouna i Babela, gdyż Rafael Benitez chciał wykorzystać jak największą liczbę graczy.

Hugo Almeida zdołał strzelić bramkę dla Werderu pod koniec meczu, ale Liverpool utrzymał prowadzenie zwyciężając po raz trzeci tego lata.

Sędzia: Daniel Wermelinger
Frekwencja: 10 180