20.09.2003 16:00
2:1
Leicester City
LEI

Michael Owen i Emile Heskey zdobyli bramki, a Liverpool po raz trzeci z rzędu wygrał, tym razem z Leicester City 2-1.

Liverpool objął prowadzenie w 20 minucie, kiedy Michael Owen wykorzystał rzut karny. Sędzia Mark Halsey podyktował jedenastkę, po tym jak Ben Thathcer faulował Vladimira Smicera w polu karnym.

Kwadrans przed zakończeniem meczu były zawodnik Leicester City, Emile Heskey zdobył drugiego gola dla Liverpoolu. El Hadji Diouf stworzył sytuację na prawej stronie i dośrodkował w pole karny, gdzie Heskey strzelił w kierunku bramki obok Walkera.

W ostatniej minucie Markus Bent strzelił honorową bramkę, ale było już za późno na walkę o końcowy wynik.

Trzy punkty zostają na Anfield, a imponujące wyniki idą w parze z dobrą grą Liverpoolu.

Liverpool: Dudek, Finnan, Hyypia, Biscan, Riise, Gerrard, Kewell, Smicer, Diouf, Owen, Heskey.

Weszli z rezerwy: Murphy, Le Tallec.