30.11.2003 16:00
3:1
Birmingham City
BIR

Czerwoni pokonali na Anfield Birmingham City. Było to bardzo ciekawe spotkanie, które zakończyło się wynikiem 3-1. Najpierw bramkę zdobyli goście, jednak Liverpool zdołał się podnieść i zaaplikować drużynie z Birmingham trzy bramki.

Pierwszą bramkę zdobyli goście a dokładnie Mikael Forsell, jednak dwie minuty później do wyrównania doprowadził Steven Gerrard pewnie wykonując rzut karny. w drugiej połowie zwycięstwo Liverpoolu przypieczętowali Kewell i Heskey.

W drużynie Gerrarda Houlliera nastąpiła tylko jedna zmiana w stosunku do ostatniego meczu w ramach Pucharu UEFA ze Steauą Bukareszt. Emile Heskey zastąpił w ataku 'The Reds' kontuzjowanego Michaela Owena.

Było to trzecie zwycięstwo na Anfield w tym sezonie, dotychczas Liverpool rozegrał siedem spotkań na własnym boisku w Premier League.

Liverpool: Kirkland, Diao, Traore, Hyypia, Biscan, Gerrard, Hamann, Kewell, Diouf, Heskey, Pongolle.

Weszli z rezerwy: Smicer, Riise, Murphy.