Pawełek, Piotr Brożek, Głowacki, Cleber, Baszczyński, Zieńczuk, Cantoro, Sobolewski, Boguski, Paweł Brożek, Jirsak.
Rezerwowi - Cebanu, Dawidowski, Diaz, Kowalski, Maczyński, Małecki, Niedzielan.

Cavalieri, Dossena, Carragher, Agger, Darby, Leto, Plessis, Leiva, Benayoun, Woronin, Babel.
Rezerwowi - Hyypia, Pennant, Aurelio, Pacheco, Insua, Kuyt, Mascherano, Skrtel, Spearing, Hobbs, Martin.

Remis z Mistrzem Polski

Liverpool dość nieoczekiwanie stoczył wczoraj zacięty pojedynek z Wisłą Kraków zakończony remisem 1-1. The Reds przystąpili do meczu z 11-krotnym Mistrzem Polski z nadzieją na odniesienie 3 zwycięstwa w przedsezonowych sparingach.

Mimo szybkiej bramki Andrija Woronina w 6 minucie Liverpool zremisował z polską drużyną.

Trójkową akcję przeprowadzili Lucas Leiva, Ryan Babel i Yossi Benayoun, Izraelczyk wypatrzył Woronina w polu karnym, który na raty pokonał Pawełka.

Nieoczekiwanie w późniejszych fragmentach spotkania pierwszej połowy na Stade St-Leonard do głosu coraz częściej zaczęli dochodzić gracze Wisły.

Po akcji prawą stroną boiska w polu karnym dobrze obsłużony podaniem został Tomas Jirsak, który z bliskiej odległości pokonał Cavalieriego.

Liverpool zmarnował w tej połowie doskonałą okazję do zdobycia bramki, kiedy po błędzie Wisły w sytuacji 1-1 z bramkarzem znalazł się Woronin, ale zabrakło mu zimnej krwi.

Doskonałą okazję dla Wisły zmarnował Rafał Boguski, ale interwencja Darby'ego przeszkodziła mu w czystym strzale.

W przerwie Rafa Benitez dokonał kilku zmian, które zmieniły styl gry The Reds.

Dobrą okazję miał m.in wyróżniający się tego dnia Yossi Benayoun.

Javier Mascherano i Jay Spearing dali Czerwonym więcej spokoju w środku pola, niż występujący tutaj w pierwszej połowie Lucas i Plessis.

Dirk Kuyt, Emiliano Insua i Fabio Aurelio mogli zapewnić zwycięstwo Liverpoolowi w drugiej połowie, jednak brakowało im dokładności.

Swój debiut w zespole zaliczył Andrea Dossena i był to raczej średni występ Włocha.

Liverpool we wtorek czeka teraz konfrontacja z Herthą w Berlinie.

Sędzia: Nieznany