Torres 72'

Ashley Young 75'

Reina, Insua, Carragher, Skrtel, Johnson, Benayoun, Mascherano, Leiva, Kuyt, Gerrard (captain), Torres. Subs - Voronin, Cavalieri, Sanchez Ayala, Dossena, Riera, Kelly, Babel

Friedel, Shorey, Davies, Beye, Cuellar, Milner, Reo-Coker, Sidwell (captain), Petrov, Young, Agbonlahor. Subs - Gardner, Albrighton, Heskey, Lowry, Delph, Guzan, Delfouneso

Twierdza Anfield upadła już w drugim meczu - niespodziewana porażka The Reds z Aston Villą

Liverpool po raz kolejny rozczarował na starcie sezonu. Czerwoni ponieśli drugą porażkę w przeciągu 3 spotkań i to na Anfield Road. Katem podopiecznych Beniteza okazała się Aston Villa, która od 1 do 90 minuty dążyła do swoich celów.

Gol w 72 minucie Fernando Torresa dał jeszcze gospodarzom jakieś nadzieje na korzystny wynik, po tym jak do przerwy przegrywali 0-2 po samobójczej bramce Lucasa a także golu Daviesa.

Ashley Young parę minut po golu El Nino przypieczętował zwycięstwo The Villans pewnie egzekwując jedenastkę, po faulu Gerrarda na Reo-Cokerze.

Zespół Beniteza nie rozgrywał wcale złych zawodów i stwarzał sobie sytuacje bramkowe, ale za każdym razem na drodze stawał im świetnie dysponowany Friedel.

Sędzia: Martin Atkinson
Frekwencja: 43 667