Simeone po pierwszym spotkaniu

(1)
Diego Simeone uważa, że jego piłkarze przy niesamowitym dopingu kibiców zagwarantowali sobie 'piękną noc' po wtorkowej glorii w rywalizacji z Liverpoolem. Saul Niguez strzelił gola na wagę zwycięstwa, gospodarze nie stracili bramki, co stawia ich w całkiem niezłej pozycji przed rewanżem na Anfield.

Robbo: Porażka boli, ale gramy dalej

(6)
Andy Robertson liczy na to, że wczorajszy, frustrujący dla Liverpoolu wieczór w Madrycie, posłuży dla piłkarzy jako motywacja przed rewanżem na Anfield. W pierwszym meczu 1/8 Ligi Mistrzów na Estadio Metropolitano, the Reds przegrali z gospodarzami 0:1.

Klopp o meczu z Atlético

(1)
Jürgen Klopp czuje, że pomimo porażki odniesionej w wyjazdowym starciu z Atlético Madryt (0:1), losy dwumeczu z całą pewnością nie są jeszcze rozstrzygnięte. The Reds przegrali po jedynym trafieniu Saúla Ñígueza w czwartej minucie spotkania. Rewanż obędzie się 11 marca na Anfield.

Van Dijk: Wciąż jesteśmy w grze

(0)
Virgil van Dijk powiedział, że zespól nie powinien stracić pewności siebie, mimo porażki w pierwszym pojedynku w Madrycie. Przedstawiciel La Liga po szybkim golu Saula Nigueza pokonał Liverpoolczyków 1:0.

Boss o urazie Hendo

(0)
Jürgen Klopp powiedział, ze klub musi jeszcze nieco poczekać zanim poza szczegóły urazu Jordana Hendersona, jakiego nabawił się kapitan w drugiej połowie wczorajszego spotkania z Atletico Madryt. Reprezentant Anglii opuścił plac gry w 80. minucie meczu na Estadio Metropolitano, zmieniony przez Jamesa Milnera.

Skrót meczu

(0)
Przedstawiamy Państwu skrót wczorajszej potyczki na Wanda Metropolitano gdzie zawodnicy Liverpoolu przegrali z podopiecznymi Simeone 1:0. Za trzy tygodnie Hiszpanie zawitają na Anfield gdzie rozstrzygną się losy 1/8 Ligi Mistrzów.

Podsumowanie meczu

(3)
Podopieczni Kloppa wracają z Madrytu pokonani. Madrytczycy po bramce Saúla Ñígueza w 4. minucie zdołali utrzymać jednobramkowe prowadzenie do końca. Jednak nic nie jest przesądzone i czeka nas niezwykle ciekawy rewanż za trzy tygodnie na Anfield.

Statystyki

(0)
Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze statystykami z niedawno zakończonego meczu z Atletico Madryt. Mimo ambitnej gry piłkarze Liverpoolu nie potrafili oddać choćby jednego celnego strzału na bramkę Oblaka i wracają na tarczy z Hiszpanii.

Porażka w Madrycie

(94)
Drugie 45 minut nie przyniosło zmiany obrazu gry jednak podopieczni Kloppa nie osiągnęli najistotniejszego - bramek. Porażka 0:1 nie przekreśla szans na awans jednak za 3 tygodnie trzeba będzie złamać niezwykle szczelną defensywę Rojiblancos aby myśleć o awansie do 1/4 Ligi Mistrzów.