(0)
Nico Kovac nie ukrywał satysfakcji po wczorajszym spotkaniu na Anfield. Chorwacki szkoleniowiec chwalił swoich podopiecznych za dyscyplinę i wytrwałość, co zaowocowało niezłym dla Bayernu rezultatem przed rewanżem w Niemczech.

Skrót meczu

(0)
Przedstawiamy Państwu skrót wczorajszego meczu w ramach 1/8 rozgrywek Ligi Mistrzów. Drużyna Liverpoolu w konfrontacji na Anfield zremisowała 0:0 z zespołem Bayernu Monachium.

Klopp po meczu z Bayernem

(0)
Jürgen Klopp wierzy, że bezbramkowy remis z Bayernem daje Liverpoolowi solidne podstawy do walki o awans. We wtorkowym pierwszym spotkaniu dwumeczu żadna z drużyn nie była w stanie umieść piłki w bramce rywala.

Hummels o spotkaniu z Liverpoolem

(0)
Mats Hummels po pierwszym spotkaniu z Liverpoolem w 1/8 rundy pucharowej Ligi Mistrzów powiedział, że szanse są wciąż równe. Defensywa niemieckiej drużyny sprawdziła się, ponieważ the Reds ograniczyli się do dwóch strzałów w światło bramki w ciągu 90 minut.

Klopp o występie Hendo

(0)
Jürgen Klopp pochwalił Jordana Hendersona za jego „błyskotliwy” występ w Lidze Mistrzów przeciwko Bayernowi Monachium na Anfield. Kapitan the Reds zanotował 72 podania, w tym 41 na połowie rywala a także 8 razy odzyskiwał piłkę.

Henderson vs Bayern - wideo

(7)
Przedstawiamy Państwu materiał z zagraniami Jordana Hendersona we wczorajszym meczu Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. Anglik zaliczył udany wieczór i przyczynił się do czystego konta drużyny.

Gini: Czyste konto najważniejsze

(3)
Georginio Wijnaldum uważa, że zachowanie czystego konta we wczorajszym spotkaniu może okazać się kluczowe podczas rewanżu, który odbędzie się w marcu na stadionie Bayernu Monachium. Holender pochwalił również postawę Joëla Matipa i Fabinho.

Reakcje przedstawicieli Bayernu

(1)
Zapraszamy do zapoznania się z pomeczowymi przemyśleniami przedstawicieli Bayernu Monachium. Bawarczycy zremisowali wczoraj na stadionie Liverpoolu 0:0 i wszystko rozstrzygnie się w rewanżu, który zaplanowano na 13 marca.

Sherwood pochwalił Liverpool

(0)
Liverpool zremisował 0:0 z Bayernem Monachium we wczorajszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Tim Sherwood pochwalił drużynę Jürgena Kloppa i stwierdził, iż zagrała naprawdę udane spotkanie, mimo że nie udało się jej odnieść zwycięstwa na Anfield.