Osób online 874

Środowe mecze Premier League

Poza spotkaniem Wigan z Liverpoolu mecze rozgrywały dziś zespoły na 5 innych boiskach w Premier League. Zobaczmy z jakim efektem grały inne drużyny.

Chelsea na Stamford Bridge pokonała 2-0 Middlesbrough po bramkach Salomona Kalou. The Blues awansowali na fotel wicelidera rozgrywek.

Manchester City wygrał 2-1 z Newcastle a bramkę strzelił świeżo zakupiony Bellamy. Wcześniej do siatki Givena trafił Wright-Phillips. Honorowe jak się później okazało trafienie dla Srok zaliczył Carroll.

Everton był bliski pokonania Arsenalu, ale ostatecznie zremisował 1-1. Na bramkę Cahilla w ostatniej minucie odpowiedział Van Persie.

West Ham 2-0 ograł beniaminka z Hull, który wyraźnie traci wigor z początku rozgrywek.

Blackburn zremisował u siebie 2-2 z Boltonem, chociaż do przerwy przegrywał 0-2. Jedną z bramek dla Wędrowców strzelił były piłkarz Liverpoolu - Stephen Warnock.