Osób online 873

Udane występy Czerwonych w Europie

Albert Riera został bohaterem reprezentacji Hiszpanii na Ataturk Stadium, kiedy w 90 minucie strzelił gola na 2-1 decydującego o zwycięstwie Mistrzów Europy. Wcześniej w 63 minucie po rzucie karnym do siatki gospodarzy trafił Xabi Alonso.

Fernando Torres grał 85 minut, zanim zastąpił go Guiza.

Daniel Agger rozegrał 90 minut w zwycięskim 3-0 spotkaniu Danii z Albanią.

2 bramki dla Holendrów w meczu z Macedonią strzelił Dirk Kuyt, który grał przez 81 minut. Na drugą połowę w miejsce Arjena Robena wszedł Ryan Babel, który oddał jeden celny strzał na bramkę gości.

90 minut w barwach zespołu Anglii zaliczył Steven Gerrard i popisał się asystą w polu karnym przy decydującym golu Johna Terry'ego w końcówce meczu na Wembley. Synowie Albionu zwyciężyli 2-1.

Martin Skrtel trafił, ale ... do własnej bramki w meczu Słowacji z Czechami. Jego zespół jednak wygrał niespodziewanie 2-1 w Pradze i jest poważnym kandydatem do występu w RPA.

Yossi Benayoun pojawił się na boisku jako zmiennik w 47 minucie, ale jego Izrael poległ na Krecie w starciu z Grecją 1-2.

Niezbyt miło środę wspominał będzie Javier Mascherano. Jego Argentyna poległa na boisku Boliwii aż 6-1.

Adrea Dossena pojawił się w 59 minucie jako zmiennik w spotkaniu Italii z Irlandią zakończonym remisem 1-1. Bramkę dla zespołu z Wysp na minutę przed końcem strzelił Robbie Keane.