Osób online 1420

Top 100 Beniteza - Numer 66 (video)

Kontynuujemy serię '100 Najlepszych Spotkań Rafy Beniteza w Premier League'. Na miejscu 66. ulokowało się spotkanie z Charltonem, w którym bramki strzelali Fernando Morientes i John Arne Riise.

Spotkanie: Charlton 1-2 Liverpool

Data: 01 lutego 2005

Miejsce: The Valley

Liverpool: Dudek, Traore, Carragher, Hyypia, Finnan, Riise (Warnock 90'), Biscan, Gerrard, Luis Garcia (Potter 90'), Baros, Morientes (Smicer 88'). Ławka: Carson, Pellegrino.

Liverpool zdołał wrócić na zwycięski tor dzięki pokonaniu Charltonu Athletic 2:1 na The Valley.

Zespół Rafy Beniteza podszedł do tego spotkania po dwóch porażkach z Manchesterem United i Southampton. Nerwy kibiców The Reds zostały ponownie sprawdzone, kiedy w 21. minucie Shaun Bartlett dał rywalom prowadzenie.

Liverpool wyrównał po strzale Morientesa. To było pierwsze trafienie Hiszpana w czerwonej koszulce, z którego wyraźnie się cieszył.

Były gracz Realu Madryt zaliczył asystę przy drugim trafieniu zespołu, autorstwa Riise w 80. minucie.