Osób online 1524

Argentyna wygrywa

Reprezentacja Argentyny w składzie z Javierem Mascherano oraz Emiliano Insuą pokonała po ciężkim spotkaniu Peru 2-1. Zwycięstwo w ostatnich sekundach zapewnił Palermo.

Argentyna pod dowództwem Diego Maradony przeważała w tym meczu, jednak nie potrafiła wykorzystać wielu sytuacji.

Jednak to Albicelestes objęli prowadzenie tuż po przerwie za sprawą Gonzalo Higuaina.

Peruwiańczycy byli blisko wywiezienia punktu z Buenos Aires, gdy dobrze nam znany Hernan Rengifo zdobył gola na 1-1 w 90. minucie.

Argentyńczycy mimo to nie poddali się i Martin Palermo w 93. minucie dał im zwycięstwo, które może okazać się zbawienne w drodze o awans na Mistrzostwa Świata.

Dwaj zawodnicy Liverpoolu - Mascherano i Insua rozegrali pełne 90 minut.

Argentyna 2-1 Peru

1-0 Higuain

1-1 Rengifo

2-1 Palermo

Skrót spotkania

Dziś o godzinie 22:00 polskiego czasu reprezentacja Brazylii w składzie z Lucasem Leivą zagra na wyjeździe z Boliwią.