Osób online 1120

Diabły podbijają Londyn

W hicie trwającej wciąż kolejki Premier League, Manchester United pokonał w przekonujący sposób Arsenal 3-1 na stadionie Kanonierów. W 33 minucie kapitalną akcję na prawej stronie przeprowadził Nani, minął rywali i uderzył w kierunku bramki, którą ostatecznie zaliczyli ... bramkarzowi Gunners.

4 minuty później Diabły zadały kolejny cios. Po szybkiej kontrze Portugalczyk wyłożył piłkę Rooneyowi, który zdobył kolejnego gola w tym sezonie.

W drugiej odsłonie kolejna kontra Mistrzów Anglii zakończyła się bramką. Tym razem Almunię pokonał Park.

Gospodarze odpowiedzieli jedynie trafieniem Vermaelena w 80 minucie. Piłka po jego strzale odbiła się od Evansa kompletnie myląc golkipera United.

W drugim spotkaniu Manchester City pokonał 2-0 na własnym terenie Portsmouth. W 40 i 45 minucie bramki strzelali kolejno Adebayor i Kompany.

City po tym meczu zrównali się punktami z Liverpoolem, mając jeszcze w zapasie 2 zaległe spotkania.