Osób online 1515

Trio w meczu reprezentacji Anglii

Steven Gerrard, Jamie Carragher i Glen Johnson zagrali dziś w ostatnim meczu towarzyskim poprzedzającym Mistrzostwa Świata w Republice Południowej Afryki. Reprezentacja Anglii pokonała w nim drużynę Platinum Stars 3-0.

Gerrard i Johnson znaleźli się w wyjściowej jedenastce wystawionej przez Fabio Capello. Obaj mieli swój udział w golu zdobytym przez Jermain'a Defoe w 3. minucie spotkania, a kapitan Liverpoolu zaliczył asystę.

Po nieudanym wślizgu Johnsona podyktowany został rzut karny, jednak nie wykorzystał go Bradley Grobler. Bocznego obrońcę The Reds zastąpił po przerwie Jamie Carragher.

Pozostałe bramki zdobywali Joe Cole i Wayne Rooney.

Pierwszy mecz Anglików na Mundialu odbędzie się w sobotni wieczór, a przeciwnikiem Synów Albionu będzie ekipa USA.