Osób online 1403

MŚ: Hiszpania lepsza od Hondurasu

Hiszpania pokonała Honduras 2-0 w drugim meczu Mistrzostw Świata w RPA. Fernando Torres który wystąpił dziś w wyjściowej jedenastce, spędził na boisku 70 minut. Obie bramki dla Mistrzów Europy zdobył David Villa.

Rezultat ten oznacza, iż stawką piątkowego meczu z Chile będą nie tylko trzy punkty, ale również zwycięstwo w grupie H.

Wynik otworzył w 17. minucie David Villa, zdobywając gola po efektownej indywidualnej akcji.

W pierwszej połowie spotkania Torres stanął przed szansą podwyższenia prowadzenia, jednak napastnik The Reds nie wykorzystał dwóch dogodnych okazji.

W 51. minucie Villa znakomicie wykorzystał podanie Jesusa Navasa i strzałem z dystansu umieścił piłkę w siatce.

Snajper Barcelony miał szansę na strzelenie trzech goli, ale nie wykorzystał rzutu karnego.

W 70. minucie Torresa zastąpił na boisku Mata. Cały mecz na ławce rezerwowych spędził Pepe Reina.