Osób online 909

Drużyna U-18 gromi Bolton

Ekipa Liverpoolu do lat 18 powróciła w przekonującym stylu na drogę zwycięstw, gromiąc w sobotnie przedpołudnie swoich rówieśników z Bolton Wanderers na ich własnym boisku aż 6-0.

Młodzi czerwoni zrehabilitowali się tym samym po ostatnich porażkach, jakich doznawali w konfrontacjach przeciwko Blackburn Rovers oraz West Bromwich Albion, ośmieszając ekipę, która do tej pory miała na koncie jedynie dziesięć straconych goli w siedmiu meczach.

Podopiecznych Rodolfo Borella wysunął przed przerwą na prowadzenie obrońca, Brad Smith, z kolei zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy wynik na korzyść The Reds podwyższał dwukrotnie Toni Silva.

Gole Michaela Ngoo, Adama Morgana oraz Krisztiana Adorjana ostatecznie dobiły przeciwnika.

Po meczu, Rodolfo Borrell powiedział w rozmowie z liverpoolfc.tv:

- Potrafiliśmy się podnieść pod dwóch ostatnich porażkach, rozgrywając dzisiaj bardzo dobre zawody.

- Musimy kontynuować naszą ciężką, codzienną pracę i nie wolno nam osiąść na laurach po tym wspaniałym wyniku.