Zapraszamy do kolejnej zabawy za pośrednictwem naszego serwisu. Poniżej przedstawiamy quiz, na który składa się 50 pytań. Część z nich jest łatwa, ale są również trudne kwestie. Spróbujcie swoich sił, żeby zobaczyć ile traficie. Odpowiedzi w dniu jutrzejszym!

1. Który z byłych zwycięzców potrójnej korony świętuje dzisiaj urodziny?

2. Kto był pierwszym przeciwnikiem Liverpoolu w 2010 roku?

3. Kto strzelił ostatniego gola the Reds w 2009 roku?

4. Który zawodnik the Reds zdobył ostatnią bramkę na Anfield w 2009 roku?

5. W jakiej drużynie gra teraz ten zawodnik?

6. Który piłkarz LFC trafił do siatki jako pierwszy w 2010 roku?

7. Pierwszy piłkarz Liverpoolu, który strzelił gola w Premier League w 2010 roku?

8. Z kim zanotowaliśmy pierwsze zwycięstwo w lidze w 2010 roku?

9. Kto zdobył zwycięską bramkę w pierwszych derbach Merseyside w 2010 roku?

10. Który zawodnik LFC otrzymał czerwoną kartkę w tym pojedynku?

11. W jakim meczu Liverpool ostatni raz wygrał na Anfield w lidze za kadencji Rafy Beniteza?

12. Który zawodnik LFC zdobył ostatniego gola za kadencji Rafy?

13. Z kim graliśmy ostatni mecz, kiedy menedżerem był Rafa?

14. Gdzie jest wypożyczony Alberto Aquilani?

15. Gdzie jest wypożyczony Emiliano Insua?

16. Kto strzelił pierwszego, oficjalnego gola Liverpoolu w 2010 roku?

17. Który zawodnik Liverpoolu jako pierwszy otrzymał czerwoną kartkę w sezonie 2010/11?

18. Z kim przegraliśmy pierwszy mecz w lidze w sezonie 2010/11?

19. Kto był pierwszym transferem Kenny'ego Dalglisha w roli menedżera Liverpoolu?

20. Jaką drużynę Liverpool pokonał w ostatnim ligowym pojedynku Kenny'ego Dalglisha w roli menedżera LFC?

21. Który zawodnik strzelił dwa razy w powyższym meczu?

22. Który menedżer Liverpoolu jako jedyny zdobył Puchar Anglii w latach 90.?

23. Kto strzelił pierwszego gola w tamtym finale?

24. Jaki zespół prowadził Gerard Houllier po odejściu z Liverpoolu?

25. Jaką drużynę pokonał Liverpool, kiedy zdobył Screen Sport Super Cup w 1986 roku?

26. Która legenda Liverpoolu najczęściej komentowała mecze, obok Steve'a Huntera na oficjalnej stronie klubu w 2010 roku?

27. Jak najczęściej mówimy na Jesusa Fernandeza?

28. Najmłodszy piłkarz Liverpoolu w historii?

29. Który były mistrz sprintu z Londynu zadebiutował w barwach Liverpoolu w meczu z FK Rabotnicki?

30. Kto był kapitanem klubu w pierwszym oficjalnym meczu Liverpoolu za kadencji Roya Hodgsona?

31. Z kim Liverpool przegrał swój pierwszy mecz na Anfield w sezonie 2010/11?

32. Autor zwycięskiej bramki w finale Pucharu Europy w 1978 roku?

33. Który piłkarz Liverpoolu strzelił w finale Pucharu Europy w 1977 i 1984 roku?

34. Kto zdobył drugą bramkę dla LFC w finale Pucharu Europy w 1977 roku?

35. Jaki numer na koszulce miał John Barnes w Liverpoolu?

36. Który obrońca zadebiutował w barwach LFC na Old Trafford w 1991 roku?

37. Który holenderski bramkarz grał zarówno dla Liverpoolu, jak i Evertonu?

38. Jaki zawodnik strzelił dwie bramki dla Liverpoolu w meczu z Boltonem na Wembley w 1995 roku?

39. Czyj rzut wolny sprawił, że Liverpool zwyciężył w finale Pucharu UEFA w 2001 roku?

40. Jaki piłkarz LFC został sfaulowany, po czym strzeliliśmy zwycięską bramkę na 3-2 z Evertonem na Goodison Park w dramatycznym pojedynku?

41. Kogo pokonał Liverpool w pierwszym wygranym meczu w lidze w sezonie 2010/11?

42. Który były piłkarz Liverpool był nazywany przez kolegów jako "The Stick"?

43. Który były piłkarz the Reds był znany jako Chico albo Bumper w szatni?

44. Na którego byłego zawodnika LFC mówimy "The Kaiser"?

45. Z jakim przeciwnikiem Nathan Eccleston po raz pierwszy wybiegł w jedenastce Roya Hodgsona?

46. Którego bramkarz kupił Kenny Dalglish z Wrexham?

47. Jakie jest drugie imię byłego skrzydłowego Liverpoolu Marka Waltersa?

48. Z jaką drużyną Dani Pacheco wybiegł od pierwszych minut za kadencji Roya Hodgsona?

49. Trójka bohaterów Kop, która wystąpiła w znanym filmie "15 Minutes that Shook the World"?

50. Jaki numer nosił John Aldridge dla Liverpoolu?