Osób online 911

Raport z wypożyczeń

Jak co tydzień, oddajemy w Państwa ręce raport dotyczący występów naszych piłkarzy przebywających na wypożyczeniach. W środku tygodnia w europejskich ligach odbywały się spotkania pucharowe, więc niektórzy zaliczyli po dwa spotkania.

Stephen Darby

Prawy obrońca zaliczył pełne 90. minut we wtorek, kiedy jego Notts County grało na wyjeździe z Hartlepool. Ligowe spotkanie zakończyło się remisem 1-1. W niedziele Anglik miał okazję zagrać przeciwko Manchesterowi City w Pucharze Anglii. 23-letni obrońca rozegrał cały mecz na Meadow Lane a jego drużyna zremisowała z the Citizens 1-1.

David Amoo

Zadebiutował w barwach MK Dons we wtorkowym spotkaniu z Leyton. Ligowe spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2, a młody Anglik pojawił się na boisku w 65. minucie.

Alberto Aquilani

Spędził cały mecz na ławce rezerwowej podczas czwartkowego meczu Juventusu w ramach ćwierćfinału pucharu Włoch. Jego drużyna przegrała na własnym stadionie z Romą 2-0. W niedzielnym meczu z Udinese zagrał od początku i przebywał na boisku do 84. minuty. Stara Dama poległa przed własną publicznością z Udinese 2-1.

Emiliano Insua

Argentyńczyk wskoczył do pierwszego składu i rozegrał pełne 90. minut. Lewy obrońca może mieć mieszane uczucia, ponieważ jego Galatasaray przegrało sobotni wyjazdowy mecz z Bursasporem 2-0.

Nathan Eccleston

Młody napastnik odpoczywał w weekend, ponieważ mecz pomiędzy Rochdale, a jego Charltonem został przełożony ze względu na zamarznięte boisko przy Spotland.

Chris Mavinga

Reprezentant francuskiej młodzieżówki spędził cały mecz na ławce rezerwowych w piątkowym meczu z Zultw Wargem. Jego drużyna pokonała gospodarzy 1-0.