Osób online 1260

Pierwsze bramki Carrolla

Liverpool prowadzi po pierwszych czterdziestu pięciu minutach gry na Anfield z Manchesterem City aż 3-0 po dwóch trafieniach Andy'ego Carrolla i jednej bramce Dirka Kuyta. The Reds rozgrywają kapitalne spotkanie, popisując się skutecznością w ofensywie i świetnie rozbijając ataki gości przed własnym polem karnym.

Młody angielski napastnik swoją pierwszą bramkę w barwach Liverpoolu zdobył uderzając piekielnie silnie po ziemi z około 20 metrów na bramkę Harta w początkowym kwadransie gry. Na kilkanaście minut przed zmianą stron nastąpiło trzęsienie ziemi w polu karnym gości i Kuyt zdobył drugiego gola po precyzyjnym strzale. Kilkaset sekund później Carroll trafił po raz drugi, tym razem głową, po kapitalnym dośrodkowaniu Meirelesa.