Osób online 1317

Anglia U-17 przegrywa z Danią

To był frustrujący dzień dla naszego trio z Akademii: Adama Morgana, Raheema Sterlinga oraz Brada Smitha, jako iż Anglia z nimi w składzie przegrała 2-0 z Danią w Mistrzostwach Europy U-17 w piątek po południu.

Sterling zaliczył w tym turnieju swój pierwszy występ w drużynie Johna Peacocka, ale został zmuszony do opuszczenia boiska po 38. minutach, gdy zaczął lekko utykać.

Lewy obrońca, Smith, zagrał pełne 90 minut, podczas gdy Morgan wszedł z ławki w 65. minucie spotkania.

Dwie bramki zdobyte w pierwszej połowie przez Viktora Fischera oraz Kennetha Zohore'a przyczyniły się do zwycięstwa Duńczyków.

Wynik ten oznacza, że Anglia musi pokonać w poniedziałek gospodarza turnieju - Serbię, aby podtrzymać nadzieje na obronienie tytułu mistrzowskiego U-17.