Osób online 1079

Drużyna U-18 gromi w sparingu

Adam Morgan strzelił dwie fantastyczne bramki, kiedy to Liverpool U-18 pokonał Stevenage Borough aż 8-0 w przedsezonowym spotkaniu towarzyskim w sobotę po południu.

Napastnik pojawił się na boisku w drugiej połowie meczu, rozgrywając swoje pierwsze spotkanie od czasu gry dla reprezentacji Anglii na Mistrzostwach Świata U-17 w Meksyku i strzelił piękną bramkę z 40 metrów.

Zdobył również ostatniego gola w tym meczu, kolejny raz popisując się wspaniałym wykończeniem. Nie udało mu się jednak zdobyć hat-tricka po zamieszaniu w polu karnym gości w końcówce meczu.

Jack Dunn oraz obrońca Matty Regan, który był z Morganem w Meksyku, również pojawili się na murawie, wchodząc z ławki rezerwowych.

W związku z tym, iż drużyna Mike'a Marsha wygrała w środę z Tranmere Rovers sześcioma bramkami, oznacza to, że The Reds zdobyli aż 14 bramek w zaledwie dwóch spotkaniach towarzyskich.

Jordan Lussey również zdobył niesamowitą bramkę po akcji, którą rozpoczął jeszcze na własnej połowie boiska.

Marsh wystawił w składzie wielu testowanych zawodników. Jeden z nich zdołał ustrzelić hat-tricka, natomiast drugi trafił do siatki dwukrotnie.