Osób online 1242

Robinson strzela dla Anglii

Jack Robinson strzelił jedną z bramek po asyście Jonjo Shelveya we wczorajszym meczu Anglii U-21 ze swoimi rówieśnikami z Rumunii na stadionie Wycombe Wanderers w ramach przygotowań do EURO 2013.

Lewy obrońca przebywający na wypożyczeniu w Wolves do końca sezonu pojawił się na boisku w drugiej połowie i już po kilkunastu minutach (62min) zaznaczył swoją obecność na placu gry bramką.

Raheem Sterling zaprezentował się również z dobrej strony. Grał przez 63 minuty i zapisał na swoim koncie asystę.

Ciemnoskóry skrzydłowy rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce, razem z kolegami z Liverpoolu, Shelveyem i kapitanem drużyny - Jordanem Hendersonem.

Andre Wisdom wystąpił na środku defensywy.

Sterling był blisko bramki, kiedy przeniósł piłkę minimalnie nad poprzeczką, by kilka minut później świetnie podać do Wilfrieda Zahy, który strzelił gola.

Jonjo Shelvey popisał się świetnym crossowym podaniem do Robinsona, po którym padło trafienie na 2-0.

Występujący na co dzień w Aston Villi - Nathan Delfouneso przypieczętował wygraną Synów Albionu po asyście Shelveya.

Była to 8 wygrana z rzędu młodych Anglików, którzy szykują się do Mistrzostw Europy w Izraelu w przyszłym roku.