Osób online 1532

Porażka U-18 z West Hamem

To nie był dobry dzień dla drużyny Liverpoolu U-18, która w sobotę doznała bolesnej porażki 5:0 z West Ham United na Little Heath. Zespoły spotkały się w ramach Barclays U-18 Premier League.

Młoty objęły prowadzenie już w 8. minucie, po tym, jak do bramki podkręconą piłkę posłał Kieran Bywater.

Ryan Kent miał szansę wyrównać, jednak jego mocny strzał musnął poprzeczkę. W 43. minucie Jordan Brown podwyższył na 2:0, a chwilę potem, Reece Burke strzelił trzeciego gola.

W drugiej połowie po golu dołożyli Bywater i Brown i przypieczętowali zwycięstwo nad podopiecznymi Neila Critchleya.

Teraz młodzi the Reds muszą się pozbierać po tej przegranej i przygotować do spotkania z Fulham 2 października w Kirkby.