Osób online 1119

Czerwoni błyszczą w kadrze Anglii

Raheem Sterling, Daniel Sturridge i Jordan Henderson zaimponowali swoją grą w wygranym przez reprezentację Anglii 1:0 towarzyskim meczu z Norwegią, który rozegrano w środowy wieczór.

Trio Liverpoolu okazało się kluczowe w zapewnieniu zwycięstwa w pierwszym spotkaniu ekipy Trzech Lwów od czasu Mistrzostw Świata.

Uznany zawodnikiem meczu Sterling został w 68 minucie sfaulowany w polu karnym, czym też wywalczył rzut karny dla swojej drużyny, który to z kolei pozwolił Wayne'owi Rooneyowi zdobyć jedynego gola wieczoru.

Jego kolega z drużyny, Rickie Lambert, także zapisał się w protokole sędziowskim, dając zmianę Sturridge'owi w 89 minucie spotkania.

Anglia ponownie gra w poniedziałek, kiedy to meczem na wyjeździe ze Szwajcarią rozpocznie kwalifikacje do Euro 2016.