Osób online 1565

Sturridge show, 3:1 do przerwy!

Daniel Sturridge w ciągu trzech minut zdobył dwie bramki, a Alberto Moreno tuż przed końcem pierwszej połowy dorzucił jeszcze jedną, dając Liverpoolowi prowadzenie 3-1 na St. Mary's! Pomimo, że drużyna Southampton strzeliła bramkę jako pierwsza, Czerwoni potrafili odwrócić losy pierwszej części pojedynku.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 40 sekundzie spotkania. Emre Can łatwo dał się nabrać na zamach, a Alberto Moreno nie pokrył Sadio Mane i Święci już wygyrwali!

Kolejne minuty to walka w środku pola i sporadyczne wypady pod jedną, czy drugą bramkę.

W 26 minucie Sturridge wykorzystał crossowe podanie Allena. Pierwszy kontakt z piłką nie był doskonały, ale Daniel w swoim stylu, mocnym, mierzonym uderzeniem po długim rogu zdobył swoją

W 29 minucie Sturridge po raz drugi wpisał się na listę strzelców po kapitalnym podaniu Cana za linię obrony Southampton.

Wynik do przerwy ustalił Origi, który zmienił tor lotu piłki uderzonej przez Moreno zza pola karnego.

Komentarze (25)

pk230681 02.12.2015 21:34 #
Jak idzie to nawet takim skladem wszystko wychodzi!!!
damiand 02.12.2015 21:34 #
Sturridge wrócił!!!
lucimar 02.12.2015 21:34 #
SUPER!! Zamarłem jak Daniel leżał na murawie... ale po chwili reflekt ...tylko zakładał buta
Marcos71 02.12.2015 21:34 #
Wszystko pięknie cacy, ale nie daj Boże padnie Clyne i co? Randal?? Piach straszny.
kubinho997 02.12.2015 21:34 #
Emre, co asysta :o
despero 02.12.2015 21:34 #
poczatek horror! a przebudzenie ja pier..le no brak słów!!! YNWA jedziemy po półfinał.
prosper 02.12.2015 21:35 #
Nie pamiętam sytuacji gdzie po 3 strzałach na bramke mieliśmy 3 gole. Gdzie byłby teraz ten Stu gdyby nie kontuzje :)
wesam 02.12.2015 21:35 #
Bardzo przyjemna pierwsza połowa. Liczę też że w drugiej tempo nie spadnie. Super mecz jest się z czego cieszyć. Nareszcie nasza gra fajnie wygląda. Liczę na hat-tricka stu no i fajnie by było jakby Origi w końcu trafił.
saintlfc 02.12.2015 21:35 #
Klopp zbawicielu, Sturrgidge królu!!! co za mecz z początku trochę się balem ale jak widać nie potrzebnie po prostu układa się wszystko wspaniale, a najważniejsze 3 celne strzały - 3 gole :D
Adi21a 02.12.2015 21:36 #
Poleci ktos jakiegos dobrego streama?
alexrulez 02.12.2015 21:36 #
madafaka co sie dzieje....
filarowicz 02.12.2015 21:37 #
i tego nam brakowało, ambicji, ruchliwości i JAJ.
Klopp po prostu wpoił naszym mentalność i walkę na boisku.
mc72 02.12.2015 21:37 #
Kocham ten klub...a teraz heitujcie...
Szpilu97 02.12.2015 21:37 #
Brakuje szybkiego PO bo Randall jak dla mnie to cieńki bolek, żadnych sprintów prawie... ciągle oddaje piłkę do tyłu.

Pasowałby do taktyki Manchesteru United, sprzedać tym cymbałom bo oni lubią przepłacać. :D
AgentTomek 02.12.2015 21:37 #
Właśnie wszedłem do domu, odpaliłem lfc.pl, widzę, że tyle postów w wątku Sturridge'a, wchodzę i czytam komentarz Jetzu: "SPRZEDAJEMY" Ale mnie nastraszyłeś człowieku. Myślałem, że Daniel się znowu połamał :D
MaksiuLFCSanok 02.12.2015 21:37 #
miło widzieć zdrowego Daniela strzelającego bramki jak za dawnych czasów , dobra przyznaje się darłem sie jak dziecko , jak zawsze po golach chłopaków
kubaburza 02.12.2015 21:38 #
i wiedział Daniel że to co zrobił było dobre i cieszyło to Daniela..

co mi sie nie podobało? pierwsze 20 minut, gra origiego i randalla i niezrozumiałe gwizdy na lallane i lovrena.. tak wiem to już było ale przecież oni normalnie odeszli z klubu nie tak jak schnederlein..
teraz niech wejdze big ben za młodego i lecimy :P
no lallana też bez szału ale to przez te gwizdy-gdybym to ja był nawet bym w piłke nie potrafił strzelić w takiej atmosferze choć wiem że to zawodowcy :)
Marcel 02.12.2015 21:39 #
Ja nie ma Sturridga i ciągle kontuzja za kontuzją to aby się człowiek wkurwi@ ale jak gra to sie sama morda cieszy, takiego wykończenia nam własnie brakowało, ale Moreno z@kurił jak w stodołe.
despero 02.12.2015 21:39 #
@Adi21a
masz na forum w temacie internetowe transmisje pare podanych, ja na tym oglądam http://live9.net/live58.html
lucimar 02.12.2015 21:40 #
Fajnie ze kibice swietych skupiaja sie na gwizdach i nie wspieraja swoich ^^
Dzwoniec 02.12.2015 21:40 #
Bardzo dobrze ze Randal sie ogrywa. Gra bardzo niepewnie, ale z minuty na minutę nabiera pewności. Dokładnie po to sa mecze pucharowe. Brawo, ze sie nie podłamał na początku. Niech tylko dotrwa do końca :-)
konriqe 02.12.2015 21:42 #
pierwsze 15 minut moje oczy krwawiły... Świetnie widzieć Stu na boisku, a do tego strzelającego bramki:) Zazwyczaj oddawaliśmy 30 strzałów na bramkę, z których nic nie było a teraz skuteczność 100 % można powiedzieć ^^
josif 02.12.2015 21:42 #
jak daniel gra to z dupy dym!
pk230681 02.12.2015 21:42 #
Widac jak wyglada Liverpool Jorgusia a jak wygladal Brendzia jak to oglada to go musi krew zalewac mecz palce lizac.....
reddsPL 02.12.2015 21:44 #
Brawo Sturridge! Oby omijały go kontuzje.

Brameczki pierwsza klasa, asysty również. To podanie Allena w tempo czy też Cana super! A ta bomba Alberto Moreno? WoW!