Osób online 1254

Dobranocka bez bramek

Piłkarze Liverpool FC i FC Sion musieli pogodzić się z podziałem punktów, a spotkanie kończące zmagania w grupie B Ligi Europy zakończyło się wynikiem 0:0.

Analizując dzisiejsze spotkanie, bardzo łatwo usnąć na krześle, tfu, dojść do wniosku, że piłkarzy obydwu zespołów zadowalał remis, który gwarantował Liverpoolowi awans z pierwszego miejsca, a drużynie Sionu wyjście z grupy.

Oprócz awansu ważne w taktyce obydwu trenerów było uniknięcie jakichś zbędnych kontuzji przed zbliżającym się okresem świątecznym.

Komentarze (18)

sebeszczyn 10.12.2015 20:53 #
Ustawka, czy co?!
Radbug 10.12.2015 20:53 #
Ej, na pewno naszym menedżerem nie jest ciągle Rodgers?
kubaburza 10.12.2015 20:54 #
MOTM łatwo wybrać oczywiście jest nim
JACK MILNER :D
saintlfc 10.12.2015 20:55 #
Serio najgorszy mecz jaki w życiu widziałem, chciałbym zobaczyć celność podań i przyjęć bo to przechodziło dzisiaj ludzie pojęcie, jednym słowem żenada, dobranoc
prosper 10.12.2015 20:55 #
Nie wiem co gorsze, gra czy komentarz. Rozumiem, że nikt nie chciał ryzykować za bardzo, ale martwi to że Firmino znowu przeszedł obok meczu i to przyjęcie jakos 15 minut przed końcem to masakra. Nie wiem kiedy on zacznie grać na miarę możliwości bo już wymówki się kończą.
reddsPL 10.12.2015 20:57 #
Pierwsze miejsce w grupie jest? Jest i to się liczy. YNWA!
despero 10.12.2015 20:57 #
plus dzisiejszego meczu to ładna pani sędzia liniowa, tylko ten widok dziś cieszył oko:)
tartak26 10.12.2015 20:58 #
Teraz nasuwa się pytanie kto najgorszy na boisku?Sędzia czy Firmino....
burmanek8 10.12.2015 20:58 #
Trochę za późno wziąłem się za oglądanie filmu, przez co ominąłem pierwszą połowę meczu. NAJLEPSZA DECYZJA EVER!
pk230681 10.12.2015 20:58 #
Nie no jest dobranocka i Jack jest zabawa
kubaburza 10.12.2015 21:00 #
aaaa zapomniałem dodać -
Leszek Orłowski rules ! albo lepiej Leszek Ołowski Lules! :D
mrocznystefan 10.12.2015 21:21 #
Z boku powinna być sonda na najgorszego piłkarza meczu. To by miało większy sens, niż promowanie na siłę przeciętnego Smitha.
lucimar 10.12.2015 21:22 #
A kumpel mi ciagle powtarzał Firmino..to kibel nie zawodnik. Nie lubie gdy na racje
PUMA 10.12.2015 21:26 #
Ostatnie dwa meczyki ewidentnie jakby wymeczone zarowno dla pikarzy jak i kibicow, ten zas wyraznie w stylu towarzyskiej potyczki bez wiekszego, strategicznego znaczenia na przyszlosc.
kyneusz 10.12.2015 21:26 #