Osób online 1381

Jedenastka na West Brom

Jürgen Klopp wybrał jedenastu zawodników, którzy wybiegną na murawę Anfield i powalczą z West Bromwich o zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu w ramach 16 kolejki Premier League.

Po raz pierwszy od sierpnia, na boisko drużynę the Reds, w ramach rozgrywek ligi angielskiej, wyprowadzi nominalny kapitan - Jordan Henderson.

Do składu po kilkunastodniowej rekonwalescencji powraca Philippe Coutinho.

Linię ataku poprowadzi Christian Benteke.

Liverpool:

Mignolet - Moreno, Lovren, Skrtel, Clyne - Henderson, Can - Coutinho, Lallana, Milner - Benteke

ławka rezerwowych:

Bogdan, Toure, Lucas, Allen, Ibe, Firmino, Origi

West Bromwich Albion::

Myhill - Dawson, McAuley, Olsson, Evans - Brunt, Fletcher, Gardner, Morrison, McClean - Rondon

Chester, Gnabry, McManaman, Berahino, Lambert, Anichebe

Komentarze (14)

pk230681 13.12.2015 16:02 #
Wygrywamy dzis i juz mamy tylko 3 punkty straty do MU taki scenariusz przewidziany na dzis
tachi 13.12.2015 16:05 #
Jestem ciekaw czy Rickie wejdzie w drugiej polowie. Fajnie jakby go fani przywitali oklaskami ;)
John 13.12.2015 16:11 #
0-0 do przerwy, frustracja grą Benteke i liczenie, że w drugiej połowie, po wejściu Firmino na szpicę, coś zdążymy strzelić...
fabio29 13.12.2015 16:13 #
@tachi
Ja nie mialbym nic przeciwko temu zeby Rickie nawet nam strzelil bramke, jesli tylko mielibysmy odpowiednia przewage nad WBA. Dla kibica LFC strzelenie gola na Anfield to cos niesamowitego o czym wspominal na przyklad nie dawno Dann z CP, a przygoda Lamberta z klubem nie potoczyla sie na pewno tak jak kazdy sobie zyczyl, wiec taki prezent mu sie nalezy
mrocznystefan 13.12.2015 16:17 #
Siekanina dziś będzie, wióry i trociny będą lecieć dzisiaj niczym w tartaku. Mam nadzieję, że wymęczymy wygraną jedną bramką.
LFC_RTS 13.12.2015 16:25 #
Ja się zastanawiam co Milner robi w 1. składzie. Gość nie gra nic, a w każdym meczu wychodzi w podstawie
rembeza 13.12.2015 16:27 #
2-0 do przerwy. 3-1 wygrana, błąd Mignoleta będzie na 100%. Dziś ma być gegenfussball, musimy pokazać, że LFC rozpoczyna nową erę
tachi 13.12.2015 16:35 #
Legenda moze i nie ale szacunek i to, ze po latach wywalczyl sobie powrot do ukochanego zespolu i w kazdym meczu dawal z siebie wszystko powinny dla kibicow znaczyc wiecej niz dla ekspertow z LFC.pl.
Czerwony252 13.12.2015 16:37 #
Znowu Milner ??? :(
Razack 13.12.2015 16:38 #
Skład mocny, Henderson w roli kapitana, przeciwnik do ogarnia , zapowiadają się miłe dwie godziny przed tv. Powodzenia The Reds!!!

RedCub 13.12.2015 16:53 #
Cou i Lallana muszą dostarczyć z 10 dobrych piłek do Benka bo inaczej do przerwy 0:0 albo gorzej...