Osób online 806

Wygrana zespołu U-18

Ben Woodburn dwukrotnie wpisał się na listę strzelców podczas spotkania ligowego przeciwko Manchesterowi United. Młodzi gracze the Reds ograli Czerwone Diabły 3:0.

Po październikowym zwycięstwie 4:0 nad odwiecznym rywalem podopieczni Neila Critchley'a ponownie zaprezentowali się z dobrej strony. Do dwóch bramek Woodburna gola dołożył Yan Dhanda.

The Reds mogli wyjść na prowadzenie już w 5 minucie spotkania, lecz Masterson zmarnował doskonałe podanie Adama Phillipsa z rzutu wolnego.

Napór gospodarzy nie ustawał i w 10 minucie meczu 16-letni Woodburn zdobył swoje pierwsze trafienie tego dnia. Młody zawodnik wpisał się na listę strzelców po spektakularnym strzale przewrotką.

Dobra gra the Reds została ponownie nagrodzona, a drugą bramkę po fantastycznym rajdzie kapitana Alexandra-Arnolda, strzelił Woodburn.

Wynik spotkania ustalił wprowadzony na boisko z ławki rezerwowej Dhanda, który przed Świętami Bożego Narodzenia podpisał profesjonalny kontrakt z klubem.

Skład Liverpoolu U-18: George, Alexander-Arnold, Owens, Masterson, Parker, Phillips (Coyle), Kane, Ejaria, Woodburn, Alves (Brimmer), Gomes (Dhanda).