Osób online 1208

Dobre przetarcie City przed finałem

Nasz niedzielny rywal w finale Pucharu Ligi rywalizował wczoraj w Lidze Mistrzów. Obywatele pokonali na wyjeździe 3:1 Dynamo Kijów i są jedną nogą w ćwierćfinale Champions League.

Podopieczni Pellegriniego prowadzili po pierwszej połowie 2:0 po bramkach Aguero i Silvy.

Po przerwie gola kontaktowego strzelił Witalij Bujalski, jednak decydujący cios zadali the Citizens za sprawą Toure w samej końcówce rywalizacji.

Skład Manchesteru City: Hart - Sagna, Kompany, Otamendi, Clichy - Fernando, Fernandinho - Silva, Toure, Sterling - Aguero (90. Iheanacho)

RedMan1892 25.02.2016 13:45 #
Widać, że City nie są w najwyższej formie i nie mówię tylko o tym wczorajszym meczu, ale i o wcześniejszych. Wczoraj nie pokazali nic szczególnego bo rywal ich do tego nie zmusił. Podobały mi się jednak niektóre akcje Dynamo, w których grali pressingiem i szybko przemieszczali się z piłką pod pole karne Obywateli. Trochę lepiej nastawione celowniki piłkarzy z Ukrainy i wynik mógłby być inny.
Co do niedzielnego finału to liczę na to, że nasi piłkarze pokażą pełną determinację i zaangażowanie tak jak w pamiętnym meczu na Etihad. Mamy sporą szansę, ale tylko wtedy, jeśli zagramy szybko, kombinacyjnie i będziemy na nich naciskać. Nie możemy dać im rozwinąć skrzydeł, bo City, bądź co bądź, w ostatnich latach sporo wygrali więc doświadczenie w takich meczach mają.

Klopp pożegnał się z kibicami - zdjęcia  (0)
29.05.2024 09:04, Ad9am_, liverpoolfc.com