Osób online 922

Występ piłkarzy w reprezentacjach

Pięciu piłkarzy Liverpoolu wzięło udział w meczu towarzyskim Anglii przeciwko Australii, który został rozegrany na Stadium of Light w piątkowy wieczór. Synowie Albionu okazali się lepsi wygrywając 2:1 po bramkach Marcusa Rashforda i Wayne'a Rooney'a.

Nathaniel Clyne, Jordan Henderson i Adam Lallana rozpoczęli mecz w pierwszym składzie Anglii, natomiast po drugiej stronie Brad Smith był pierwszym wyborem na lewą stronę defensywy.

Już w drugiej minucie wynik na 1:0 otworzył młodziutki Marcus Rashford, a jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do połowy.

W drugiej odsłonie na boisku zameldował się James Milner, a Adam Lallana został zmieniony. W 55 minucie na 2:0 podwyższył Wayne Rooney po podaniu Sterlinga.

Samobój Erica Diera dał nadzieje Australijczykom na wyrównanie, lecz gospodarze utrzymali prowadzenie do końca.

Zespół Hodgsona rozegra swój ostatni mecz przygotowawczy przed Euro 2016 we Francji w następny czwartek z Portugalią na Wembley.