Osób online 1391

Młodzież remisuje z Newcastle

Młodzi podopieczni Stevena Gerrarda z drużyny do lat 18 zremisowali w piątkowy wieczór na boiskach Akademii z ekipą Newcastle United 2:2. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie rywalizacji.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 7. minucie, kiedy Glen McAuley wykorzystał podanie Liama Millara i trafił do siatki. Sroki momentalnie odrobiły jednak straty po golu Lewisa Cassa.

W 34. minucie Liverpool znów prowadził, a Glen McAuley ponownie wpisał się na listę strzelców. Tuż przed przerwą Newcastle wyrównało po golu Thomasa Allana.

W drugiej połowie mimo przewagi gospodarzy nie padły już żadne bramki i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Skład Liverpoolu: Atherton, Hunter, Lewis, R Williams, Glennon, Coyle (Griffiths, 90), Longstaff (Camacho, 21), Tagseth, McAuley (Simmonds, 67), Jones, Millar