Osób online 936

Lovren blisko mundialu

Dejan Lovren zaliczył pełne 90 minut, a Chorwaci zrobili duży krok w kierunku awansu do przyszłorocznych MŚ, zwyciężając we wczorajszym pierwszym, barażowym meczu z Grecją 4:1.

Luka Modric i Nikola Kalinic zapewnili gospodarzom prowadzenie różnicą dwóch bramek już po 20 minutach rywalizacji. Grecy strzelili kontaktowego gola po rzucie rożnym, kiedy Sokratis Papastathopoulos kryty przez Lovrena trafił do siatki.

Chorwaci odpowiedzieli jeszcze w pierwszej połowie za sprawą Ivana Perisicia. Wygraną gospodarzy na początku drugiej odsłony przypieczętował Andrej Kramaric.

Andy Robertson i Georginio Wijnaldum stanęli naprzeciw siebie w towarzyskim meczu Szkocji z Holandią w Aberdeen. Oranje zwyciężyli 1:0 po trafieniu Depaya, któremu asystował były gracz the Reds - Ryan Babel.