Osób online 937

Raport z wypożyczeń

Ben Woodburn rozegrał swoje pierwsze oficjalne spotkanie dla Sheffield United w Championship w sobotę i pomógł klubowi swojemu tymczasowemu klubowi zwyciężyć 2:1 z Norwich City.

Woodburn, który rozegrał we wtorek 120 minut w przegranym w karnych meczu Carabao Cup z Hull City, zagrał w pierwszej połowie meczu na Bramall Lane.

Jego kolega z reprezentacji Walii Harry Wilson, grający w Derby County, opuścił porażkę 1:2 z Millwall z powodu drobnej kontuzji mięśniowej.

W Szkocji Ovie Ejaria i Ryan Kent zagrali cały mecz, podczas gdy Rangers Stevena Gerrarda kontynuowali swój niezwyciężony początek sezonu, wygrywając w Pucharze Ligi 3:1 z Kilmarnock.

Gent, w którym występuje Taiwo Awoniyi wygrał 3:2 z AS Eupen, a napastnik wystąpił w pierwszej połowie meczu.