Osób online 1263

Wieści z reprezentacji

Harry Wilson strzelając pięknego gola z rzutu wolnego w drugiej połowie meczu zapewnił we wtorek reprezentacji Walii wygraną 1:0 w spotkaniu z Irlandią w Lidze Narodów UEFA.

Napastnik Liverpoolu, który spędza sezon 2018/19 na wypożyczeniu w Derby County, strzelił mocno w długi górny bramki dając swojej drużynie zwycięstwo. Ben Woodburn spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych.

W innym meczu Roberto Firmino, Alisson Becker i Fabinho pomogli reprezentacji Brazylii pokonać Argentynę. Trójka graczy The Reds zagrała w wygranym 1:0 spotkaniu towarzyskim, przy czym Firmino i Alisson zagrali cały mecz, a Fabinho wszedł na boisko w drugiej połowie.

Simon Mignolet zagrał w zremisowanym 1:1 towarzyskim meczu z Holandią. Georginio Wijnaldum spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Naby Keita został zmieniony w pierwszej połowie meczu kwalifikacji do Pucharu Narodów Afryki podczas spotkania Gwinei z Ruandą.

W międzyczasie Dominic Solanke i Kamil Grabara zagrali w wygranych przez Anglię i Polskę meczach kwalifikacji do Mistrzostw Europy U21, a Rafael Camacho wszedł w ławki w wygranym przez Portugalię U20 meczu z reprezentacją Włoch.