24.04.2024
21:00

Osób online 1413

Legendy ogrywają 3:2 AC Milan

Steven Gerrard swoim golem w ostatnim kwadransie spotkania przesądził o zwycięstwie legend Liverpoolu 3:2 w starciu z byłymi gwiazdami AC Milan. Wcześniej na dwubramkowe prowadzenie the Reds dali Robbie Fowler i Djibril Cisse.

Rossoneri nie złożyli jednak łatwo broni i po przerwie za sprawą Andrei Pirlo i Giuseppe Pancaro doprowadzili do wyrównania.

Liverpool w 25. minucie otworzył wynik rywalizacji. Glen Johnson z prawego skrzydła dośrodkował w pole karne, gdzie świetnym wykończeniem popisał się Fowler.

W 51. minucie Berger świetnym podaniem obsłużył Cisse, który będąc sam na sam z Abbiatim, nie miał najmniejszych problemów z umieszczeniem piłki w sieci.

W 60. minucie rzut wolny z 23 metrów egzekwował Andrea Pirlo, który po precyzyjnym strzale pokonał Westervelda.

Do wyrównania doprowadził Pancaro po doskonałym uderzeniu spoza pola karnego.

Ostateczny cios zadali jednak Liverpoolczycy, za sprawą swojego kapitana - Steviego G, który idealnym, mierzonym uderzeniem przy słupku z 16 metra dał gospodarzom zwycięstwo.

LIVERPOOL: Dudek, Johnson, Carragher, Hyypia, Agger, Kennedy, Kvarme, Gerrard, Garcia, Kuyt, Fowler, Westerveld, McManaman, McAteer, Aldridge, Traore, Berger, Cisse, Diao, Smicer, Owen.

AC MILAN: Dida, Ambrosini, Cafu, Costacurta, Gattuso, Inzaghi, Kaka, Kaladze, Pirlo, Rui Costa, Serginho, Abbiati, Boriello, Carbone, Favalli, Fiori, Digao, Maldini, Oddo, Pancaro, Simic.