Mané: Jestem tu szczęśliwy

Sadio Mané nie ukrywa swojej radości z faktu, iż może reprezentować barwy Liverpoolu. Senegalczyk opisał kibiców the Reds 'najlepszymi fanami na świecie', dziękując im za nieustanne wsparcie.

Mané był jednym z kluczowych elementów układanki Kloppa, która w zeszłym sezonie zwyciężyła w Lidze Mistrzów. Ponadto razem z Mo Salahem i Pierrem-Emerickiem Aubameyangiem sięgnął po Złotego Buta dla najlepszego strzelca Premier League (22 gole).

W listopadzie zeszłego roku Mané podpisał nowy kontrakt z Liverpoolem. Zawodnik na każdym kroku powtarza, jak dobrze czuje się na Anfield.

- Szczerze mówiąc naprawdę bardzo się cieszę, że mogę być częścią klubu i tej całej liverpoolskiej rodziny - powiedział Sadio.

- Posiadamy najlepszych fanów na świecie i zawsze jestem im bardzo wdzięczny za wsparcie, jakim mnie obdarzają. To daje mi ekstra motywację przed kolejnymi występami.

- Dzięki nim cały czas jesteśmy głodni sukcesów! Chcemy dla nich grać tylko lepiej i lepiej. Jestem naprawdę szczęśliwy w tym miejscu - podsumował.