27.04.2024
13:30

Osób online 932

2 gole Giniego w kadrze Oranje

Gini Wijnaldum strzelił 2 bramki dla reprezentacji Holandii, która wygrała wczoraj 2:1 z Białorusią w ramach eliminacji do Euro 2020. Piłkarz Liverpoolu trafiał do siatki jeszcze w pierwszej połowie.

Oprócz pomocnika the Reds całe spotkanie w Mińsku rozegrał również Virgil van Dijk.

W końcu zwycięstwo odnotowali Szkocji, który z kapitanem Andym Robertsonem pokonała na Hampden Park 6:0 San Marino.

Dejan Lovren zagrał dla Chorwacji, która zremisowała na wyjeździe 1:1 z Walią. Wicemistrzowie Świata prowadzą w grupie E z dwoma oczkami przewagi.

Brazylijczycy w Singapurze zremisowali 1:1 z Nigerią. Od pierwszych minut zagrał Roberto Firmino i przebywał na boisku nieco ponad godzinę. Z kolei Fabinho zameldował się na placu gry na ostatnie 10 minut.

Divock Origi przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych, a Belgia, która zapewniła już sobie awans na Euro, pokonała 2:0 Kazachstan.