Origi przed starciem z City

Divock Origi jest zadowolony ze zwycięstwa przeciwko Genk. Następny sprawdzian, jaki czeka na ekipę Jurgena Kloppa jest mecz z Manchesterem City.

Włączając w to spotkanie z Arsenalem w ubiegłym tygodniu, The Reds zwyciężyli pięć ostatnich meczów z rzędu. Taka seria oznacza, że zawodnicy są pewni swoich możliwości przed meczem z Mistrzami Anglii.

- To zwycięstwo wiele dla nas znaczy. Ciężko pracowaliśmy, aby wygrać z tym zespołem i to bardzo ważne trzy punkty. Przed nami kolejne ważne spotkania, ale ta wygrana była kluczowa i cieszymy się, że udało nam się ją uzyskać.

- Zdecydowanie to dobre uczucie wygrywać spotkanie za spotkaniem i uważam, że w ten weekend czeka nas wielki sprawdzian. Przedtem graliśmy już kilkukrotnie przeciwko sobie, dlatego nie możemy się tego doczekać.

- Z każdym meczem czuję się silniejszy i staram się coraz więcej pomagać zespołowi. Poszukuję moich własnych sposobów, własnej rutyny oraz uczę się tego, jak grają chłopacy i myślę, że po ostatnich spotkaniach można to powiedzieć, że jestem coraz lepszy. Powoli staram się również być efektywniejszy w ostatnim kwadransie gry.

- Zawsze staram się być jak najlepszy w tym, co robię i uwielbiam fakt, że mamy tak mocny zespół, ponieważ to przyczyniło się do wygranej w Lidze Mistrzów w ubiegłym sezonie. To pomoże nam w dalszym zwyciężaniu, a jeżeli wszyscy będą w optymalnej dyspozycji, wtedy od trenera zależał będzie wybór jedenastki. My staramy się, aby z jego perspektywy ten wybór był jak najtrudniejszy.