Solskjaer porównuje drużyny

Ole Gunnar Solskjaer podjął się porównania Liverpoolu i Manchesteru United w kontekście zbliżającego się spotkania na Anfield. Menadżer Czerwonych Diabłów wypowiedział się na ten temat po wysokiej wygranej jego podopiecznych nad Norwich City.

Ole Gunnar Solskjaer zasugerował, że Liverpool otrzymał zbyt okazałe pochwały za wygraną nad Evertonem w FA Cup. Stwierdził, że jego pierwsza jedenastka, którą wystawia, jest jeszcze młodsza.

Solskjaer zwrócił uwagę na fakt, że jego zespół jest jeszcze niedoświadczony, co wyjaśnia także nieregularność występów jego podopiecznych.

- Wszyscy zachwycają się drużyną Liverpoolu, która pokonała Everton w FA Cup. Nasz zespół ligowy ma średnią wieku niższą o rok.

Wypowiedzi te pojawiły się przed nadchodzącym pojedynkiem na Merseyside. Zanim do niego dojdzie, United będą musieli zmierzyć się jeszcze z Wilkami w trzeciej rundzie FA Cup.

Norweg dodał później:

- Zajmujemy piąte miejsce. Nie jesteśmy daleko od czwartego.

- Musimy patrzeć na wszystko z odpowiedniej perspektywy, pamiętając jaką drogę przebyliśmy.

- Musieliśmy rozpocząć proces przebudowy, który wymaga ogromnych, ogromnych nakładów pracy.

Liverpool zmierzy się z Manchesterem United na Anfield w najbliższy weekend.

Zwycięstwo the Reds sprawi, że będą mieli 30 punktów przewagi nad ekipą Solskjaera i jeden mecz zaległy w zapasie w momencie, kiedy do rozegrania została jeszcze prawie płowa sezonu.