Klopp: Kolejne duże wyzwanie

Jürgen Klopp ma świadomość, że niedzielne spotkanie z Manchesterem United będzie kolejnym wielkim testem dla jego podopiecznych. Niemiecki szkoleniowiec ponadto jest przekonany, że w tym tygodniu do treningów powrócą kontuzjowani ostatnio piłkarze.

Boss oczekuje, iż Joel Matip, Fabinho i Dejan Lovren będą wraz z zespołem brali udział w przygotowaniach do starcia z Czerwonymi Diabłami.

- Uwierzcie mi, czekam aż wyjdą na boisko i otrzymam jasny sygnał od sztabu medycznego, że mogą wziąć udział w pełnej sesji - powiedział Klopp.

- Wygląda na to, że Joel wróci do pełnego treningu w środku tygodnia. Fabinho? Może dzień później. Nie jestem do końca pewien. W przypadku Dejana jest podobnie.

- To dla nas bardzo dobra wiadomość. Zobaczymy, jak to wszystko będzie wyglądać w rzeczywistości. Tydzień jest długi.

- W niedzielę gramy z United i wszyscy wiemy, czego fani od nas oczekują w tym spotkaniu. To wielki mecz i chcemy być przygotowani na to wyzwanie.

Liverpool po wygranej ze Spurs umocnił się na pozycji lidera w Premier League. Klopp wie jednak, że jego drużyna wciąż może mnóstwo poprawić w swojej grze.

- Z wielu fragmentów meczu byłem naprawdę bardzo zadowolony. Powiedziałem jednak chłopakom, że nie doprowadzimy nigdy do sytuacji, byśmy się wzajemnie okłamywali. Są fragmenty gry, w których możemy grać lepiej. Sami to widzicie - podsumował.