Pomóż swojemu Czerwonemu Bratu

Kibice Liverpoolu znani są na całym świecie m.in dzięki swoim przejawom wsparcia, wielokrotnych oznak bezinteresowności i pomocy innym Czerwonym. Dziś przed taką szansą po raz kolejny stają polscy fani Liverpoolu. Poniżej szczery apel jednego ze stałych bywalców LFC.pl.

'Witam! Wielu z Was już mnie zna i wie, że choruje na Stwardnienie Rozsiane. Jeszcze niedawno dziękowałem wszystkim za przekazanie 1% za ubiegły rok, a już zwracam się do Was po raz kolejny o pomoc i przekazanie 1% za 2019 rok. Corocznie wspomagacie moja osobę i odpisujecie 1% z podatku na moje leczenie i rehabilitacje. Mam założone w fundacji subkonto na które zbieram te środki. Mogę je wykorzystać tylko i wyłącznie na lekarstwa i rehabilitację, która w tej chorobie jest głównym czynnikiem, który zapobiega dalszemu jej postępowi.

Zawsze jeździłem na rehabilitacje tylko do specjalistycznego ośrodka w Dąbku, odkąd mnie wspieracie, mam środki na dodatkowe turnusy. W zeszłym roku pobiłem rekord i byłem na trzech turnusach o łącznym czasie pobytu równo 3 miesiące porządnej rehabilitacji , za co Wam serdecznie dziękuje! To Wy dołożyliście wiele do tego, abym mógł z tego skorzystać. W zeszłym roku byłem w podobnym ośrodku jak w Dąbku tylko, że w Bornym Sulinowie.

Jeśli byłby ktoś zainteresowany odpisem 1% ze swojego podatku na moja rehabilitację, to proszę się kierować poniższym wpisem, lub proszę o kontakt , GG 711546 (niewidoczny), lub email [email protected]

Wpisujemy w PIT

Numer KRS: 0000037904 wpisujemy we wniosku o przekazanie 1% na rzecz organizacji pożytku publicznego(OPP)

Cel szczegółowy: 5154 Nakonieczny Grzegorz wpisujemy w informacjach uzupełniających.

Dla wiarygodności podaje stronę w fundacji, gdzie mam założone subkonto. Nie zbieram darowizn tylko i wyłącznie odpis 1% z podatku.

Dziękuję za wszelka pomoc!

Ircek - Grzesiek'