Osób online 975

Czerwoni w reprezentacjach

Sześciu zawodników Liverpoolu wzięło udział w meczach swoich reprezentacji w środę.

Georginio Wijnaldum był kapitanem Holandii w meczu z Hiszpanią, który odbył się w Amsterdamie. Gini na boisku spędził 45 minut, a mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Xherdan Shaqiri wszedł na początku drugiej połowy w meczu z Belgią. Szwajcarzy ulegli podopiecznym Roberto Martineza 2:1.

Diogo Jota wszedł na ostatnie 16 minut w meczu rozgrywanym na Benfica Estadio da Luz, a jego drużyna pokonała 7:0 niżej notowaną Andorę.

Kostas Tsimikas zaliczył 45 minut w meczu z Cyprem. Reprezentacja Grecji po 18 minutach prowadziła dwoma bramkami, a mecz zakończył się wynikiem 2:1.

W kwalifikacjach Pucharu Narodów Afryki, Sadio Mane rozegrał całe spotkanie. Senegalczyk zdobył bramkę z rzutu karnego i zaliczył asystę przy drugim trafieniu, a jego reprezentacja pokonała Giwneę Bissau 2:0.

Naby Keita również rozegrał całe spotkanie w barwach Gwinei. Pomocnik the Reds był w tym meczu kapitanem, a jego drużyna pokonała 1:0 Czad.