Osób online 804

Jota kolejnym szczęśliwcem z biletem do Kataru

Diogo Jota jest kolejnym zawodnikiem Liverpoolu, który ze swoją reprezentacją pod koniec roku uda się na Mistrzostwa Świata do Kataru.

Portugalczycy w ostatnim etapie baraży pokonali na własnym terenie 2:0 Macedonię. Zawodnik the Reds zapisał na swoim koncie asystę przy golu Bruno Fernandesa. Żegnany owacją ze strony publiczności Jota opuścił boisko na 14 minut przed końcem spotkania, rozgrywanego w Porto.

Curtis Jones strzelił bramkę dla młodzieżowej reprezentacji Anglii, która w meczu eliminacyjnym do Euro U-21 pokonała 3:0 Albanię. Z kolei Harvey Elliott z perspektywy ławki rezerwowych obserwował poczynania swoich kolegów.

Takumi Minamino zameldował się na boisku w drugiej połowie, a Japonia będąca już pewna awansu na mundial, zremisowała w ostatnim meczu eliminacji z Wietnamem 1:1.

Virgil van Dijk pełnił rolę kapitana reprezentacji Holandii, która w towarzyskiej przeprawie zremisowała 1:1 z Niemcami.

Andy Robertson spędził na boisku 60 minut, a jego Szkocja zakończyła mecz z Austrią wynikiem 2:2.

Caoimhin Kelleher zachował czyste konto w spotkaniu Irlandii z Litwą (0:0).

Divock Origi wszedł z ławki rezerwowych pod koniec meczu, a Belgia ograła 3:0 reprezentację Burkina Faso.

Gareth Southtate dał odpocząć Jordanowi Hendersonowi we wczorajszym pojedynku Anglii z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Synowie Albionu wygrali 3:0.