Osób online 963

Rezerwy remisują z Chelsea

Drużyna Liverpoolu U-23 w sobotnie popołudnie zremisowała z Chelsea 2:2. Barry Lewtas desygnował do gry mocny skład z Harveyem Elliottem, który otrzymał 45 minut gry.

Nastolatek zaliczył asystę przy pierwszym golu Norrisa w 23 minucie rywalizacji. Jeszcze w pierwszej połowie Liverpool podwyższył prowadzenie. Do siatki trafił Jack Bearne.

Po przerwie do głosu doszli the Blues, którzy ostatecznie zdołali doprowadzi do remisu.

Skład: Pitaluga, Bradley, Beck, Williams, Koumetio, Clarkson, Balagizi (Woltman, 68), Morton, Bearne, Elliott (Clayton, 45), Norris (Corness, 85).