Osób online 870

Młodzi przegrywają 2:3 z Rovers

Młodzi piłkarze Liverpoolu do lat 18 w swoim pierwszym meczu w 2023 roku przegrali w ramach rozgrywek ligowych z rówieśnikami z Blackburn 2:3 w Kirkby.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 9. minucie, kiedy skutecznym uderzeniem głową, akcję wykończył Terrence Miles. Wędrowcy wyrównali jeszcze w pierwszym kwadransie rywalizacji po golu z rzutu karnego, skutecznie egzekwowanego przez Juniora Nsangou.

W 65. minucie na prowadzenie wyszli przyjezdni, na które momentalnie odpowiedzieli the Reds po bramce Iwana Robertsa.

Decydujący dziś cios wyprowadzili jednak gracze Blackburn. W 73. minucie do siatki trafił Ari Shaw i 3 punkty zainkasowali Rovers.

Skład: Hewitson, Gyimah, Lucky (Pitt, 46), Miles, Giblin, Pilling, Pennington (Ahmed, 82), Morrison (Onanuga, 72), Gift, Roberts, Young (Davidson, 72).