Osób online 801

Carra: Przez pierwsze 30 minut Jota był fatalny

Jamie Carragher przyznał w pomeczowym programie, że jego zdaniem Diogo Jota nadawał się tylko do sprzedaży po 30 minutach meczu z Leeds United.

Jürgen Klopp zaskoczył wielu kibiców po raz kolejny wystawiając w pierwszym składzie Portugalczyka, który nie zdobył bramki od 32 spotkań.

Ostatecznie Diogo Jota przełamał się i zakończył mecz z dubletem na koncie.

Jednak przez pierwsze 30 minut Portugalczyk zaliczył aż 15 strat, a Jamie Carragher w studiu meczowym zażartował, że po takim występie powinien zostać sprzedany.

- Po pierwszych 30 minutach sprzedałbym Jotę za 25 milionów funtów - powiedział były gracz Liverpoolu.

- Teraz po meczu może dostałbym za niego nawet 30 milionów i zastanawiałbym się jak je wydać.

- Przez pierwsze pół godziny wyglądał fatalnie. Gdyby do przerwy było 0:0 to Darwin Nunez z pewnością wszedłby dużo wcześniej na boisko.

- Widzimy teraz bardzo słabą wersję Diogo Joty. Wrócił po bardzo długiej kontuzji i nie rozumiem dlaczego nie gra Nunez - zakończył Carragher.

Komentarze (24)

ZENOX1234 18.04.2023 10:52 #
Czysta prawda
inferi1 18.04.2023 14:16 #
Jaka prawda? Gra po kontuzji i jest coraz lepszy.
Loku64 18.04.2023 11:00 #
Miałem podobnie, ale jakoś czułem, że lepiej o tym nie mówić/pisać, bo mi zaraz zamknie gębę. No i tak tez się wydarzyło :D
Jedi13 18.04.2023 11:03 #
Według mnie nie grał tak źle w pierwszej połowie. Bardzo di\użo akcji przechodziło przez niego. Niektóre jego straty to wynik złych podań od kolegów. Naszczęście Jota jest klasowym zawodnikiem i pokazuje to zarówno w Liverpoolu jak i w reprezentacji.
BigAnfield 18.04.2023 11:46 #
Właśnie te jego straty to wynik jego podań. Dobrze Carra mówi. Był najgorszy przez dwa kwadransy. Potem się rozbujał, a bramka po słupku, to tylko on mógł trafić.
Lipaa1960 18.04.2023 11:08 #
Prawda, ale po co mówić o tym głośno w mediach, będąc kibicem Liverpoolu.. o ile nim jest. Fakt, ze wrócił po długiej kontuzji, ale lepiej się cieszyć, ze strzelił dwie niz narzekać na słabe 30 minut. W czym ma mu to pomóc to nie mam pojęcia. Carra nie jedne 30 minut miał bardzo słabe i powinien raczej wstrzymać się z takimi ocenami
inferi1 18.04.2023 14:18 #
Dokładnie.
hoster 18.04.2023 11:14 #
Po pierwszej połowie to sam chciałem go zdrapać z boiska i cały czas myślałem o tym, że Jota daje dużo jak wchodzi z ławki a Darwin jest lepszy jak gra od początku wiec sytuacja jest w ogóle niezrozumiała. Na szczęście Diogo się przełamał a i Darwin sobie strzelił.
PiotrS 18.04.2023 12:04 #
Przez pierwsze 30 minut wszyscy grali fatalnie. A Carra zaczyna mówić podobnie jak Hamman
jaszyn 18.04.2023 12:43 #
Cały Diogo. W jego najlepszych momentach na Anfield właśnie tak wyglądał. Już myślisz ,że jest pierwszy do zmiany a tutaj nagle pyl: asysta i bramka. Nazczęscie to Klopp jest trenerem a Carragher komentatorem.
kuczq 18.04.2023 12:51 #
30 milionów za Jote? Za 60 bym go nie sprzedał.
inferi1 18.04.2023 14:19 #
No Carra bezmyślny komentarz od początku do końca.
Gin 18.04.2023 12:51 #
Jota jest fatalny od jakiegoś czasu. Ten chłop może nada się na zmiennika z ławki.
inferi1 18.04.2023 14:20 #
Bzdury piszesz. Dobrze, ze nie Ty decydujesz.
WojtekYNWA 18.04.2023 13:03 #
Czasami gdy za bardzo chcesz to nie wychodzi,nawet proste podanie. Ale jak cos uda uda to z utomatu dostajesz powera i noga robi sie lzejsza
mayro78 18.04.2023 13:19 #
Jota ma to czego większość pilkarzy nie ma i mieć nie bedzie- inteligencja. Takie są realia obecnych czasów. Walory techniczne to tylko dodatek.
AngryRedGoose 18.04.2023 13:43 #
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W 1 połowie grał średnio, ale mimo wszystko asyste zliczył. Gdyby to był mecz z MCI to pewnie dostałby wędkę po 30 min. Z Leeds, Klopp uznał, że dobrze będzie go zostawić bo chłopak potrzebował bramki jak ryba wody i to zadziałało. Może teraz wróci, podbudowany takim meczem.
Bigos1892 18.04.2023 14:59 #
wiesz co to w ogóle jest "wędka"? Bo po twoim komentarzu śmiem twierdźić że srednio..
AngryRedGoose 18.04.2023 15:23 #
Tak, wiem. I tak, wiem, że interpretujesz "wędkę" jako wpuszczenie kogoś z ławki, by po chwili go zdjąć. Dla mnie wpuszczenie kogoś w podstawie i zmienienie po 20-30 min gry to też jest wędka. Został wrzucony i wyciągnięty. Nie widzę różnicy czy pojawił się od 1 minuty czy od 50, bigosik.
Jakubelek1234 18.04.2023 13:49 #
Trudno się z tym nie zgodzic
Snatchi 18.04.2023 14:07 #
Dajmy mu więcej czasu. Przeciętne wcześniejsze mecze i wczorajsze słabe 30 minut niczego nie definiuje.
inferi1 18.04.2023 14:12 #
Jota to mój ulubiony piłkarz LFC. Wejdzie w rytm to będzie przynajmniej tak dobry jak przed kontuzja. Mam nadzieje, ze nikomu nie przyjdzie do głowy idiotyczny pomysł ze sprzedażą
Fanlive94 18.04.2023 14:47 #
Cytując klasyka: ,,Fatalny to ty jesteś".
Raf 18.04.2023 14:51 #
Przez pierwsze 30 minut był fatalny, a później już nie był. Wypowiedź trochę przypomina książkę Najmana: „pierwszą rundę wygrałem zdecydowanie, sędziowie punktowali 10-8, ale w drugiej się zmęczyłem i przegrałem”.

Anfield pożegnało Matipa i Thiago - zdjęcia  (0)
20.05.2024 00:56, AirCanada, liverpoolfc.com
Van Dijk: Życie toczy się dalej  (0)
19.05.2024 21:53, Fsobczynski, thisisanfield.com