Osób online 1107

Rezerwy ogrywają West Ham

Jakość Bena Doaka okazała się decydująca, kiedy zespół Liverpoolu do lat 21 pokonał West Ham United 1:0.

17-latek dopadł do piłki pod koniec pierwszej połowy i dryblował między obrońcami zanim trafił do siatki, a jego gol okazał się kluczowy dla odniesienia zwycięstwa.

W pierwszej połowie żadna ze stron przez długi czas nie była w stanie stworzyć zbyt wielu wyraźnych szans. Jednak tuż przed przerwą szkocki skrzydłowy pokonał bramkarza rywali, wprawiając w euforię fanów zgromadzonych w Kirkby.

W drugiej połowie West Ham stworzył sobie kilka sytuacji zwłaszcza po rzutach rożnych, ale Harvey Davies nie miał większych problemów ze strzałami oddawanymi przez gości, a w defensywie świetnie zaprezentowali się Rhys Williams oraz Billy Koumetio.

Ostatecznie zwycięstwo 1:0 zapewniło podopiecznym Barry'ego Lewtasa trzy punkty.