Osób online 1449

Informacje o wypożyczonych zawodnikach

Jeden z wypożyczonych zawodników Liverpoolu zaliczył niezapomniany debiut ligowy, podczas gdy inny musi poczekać na rozpoczęcie sezonu.

W ostatnich dniach kilku wypożyczonych zawodników Liverpoolu brało udział w rozgrywkach, jako że dla niektórych sezon 2023/24 rozpoczął się już w ten weekend.

To było niezapomniane popołudnie dla Harveya Daviesa, który zaliczył pierwszy profesjonalny występ w swojej karierze dla Crewe w zremisowanym 2:2 domowym meczu z Mansfield w dniu otwarcia League Two.

19-letni bramkarz podpisał 12-miesięczną umowę w czerwcu, tym samym zakończył spekulacje, że w tym sezonie może czekać go wzrost odpowiedzialności w The Reds.

Jego drużyna wygrywała 2:0, ale ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

Z kolei Calvin Ramsay został pominięty w składzie Preston North End w wyjazdowym spotkaniu zremisowanym 1:1 z Bristol City z powodu, jak twierdzi menadżer Ryan Lowe, braku kondycji meczowej.

Lowe dodał, że obrońca jest w stanie rozpocząć mecz EFL Cup z Salford we wtorek, starając się powrócić do rywalizacji po kontuzji kolana, której doznał w lutym.

Fabio Carvalho rozegrał 45 minut w barwach RB Lipsk, które wygrało towarzyskie spotkanie z Las Palmas 3:0, a Owen Beck rozpoczął swój sezon w Scottish Premiership od 90-minutowego występu w barwach Dundee, które zremisowało u siebie z Motherwell 1:1.

James Balagizi był zmuszony oglądać mecz z ławki rezerwowych, kiedy jego Wigan wygrało na wyjeździe z Derby 2:1, a Adam Lewis poniósł porażkę 3:0 z Newport County na wyjeździe z Accrington Stanley.