Osób online 1263

Wygrywamy 3:1 z SV Darmstadt

Liverpool zwyciężył w dzisiejszym sparingu 3:1 SV Darmstadt. W 5. minucie gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobył Mo Salah. Egipcjanin wykorzystał zamieszanie w polu karnym rywali i z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki niemieckiego rywala.

W 8. minucie koszmarny błąd w wyprowadzeniu piłki popełniają nasi rywale. Futbolówkę kilkanaście metrów od bramki przechwycił Salah, zagrał do Joty, a Portugalczyk z 6. metrów nie miał problemu, by podwyższyć prowadzenie the Reds.

Dosłownie chwilę później kontaktowy gol dla Darmstadt. Po prostopadłym podaniu i nieudanej pułapce ofsajdowej, Honsak w sytuacji 1:1 nie miał problemów, by pokonać Beckera.

W 59. minucie Liverpool ustalił wynik spotkania. Z rzutu rożnego dośrodkował Szoboszlai, a Luis Díaz w ekwilibrystycznym stylu zaskoczył golkipera beniaminka Bundesligi.

Skład do 60 minuty: Alisson; Alexander-Arnold, Konate, Van Dijk, Robertson; Mac Allister, Szoboszlai, Gakpo; Salah, Jota, Diaz

Skład po 60. minucie: Alisson; Alexander-Arnold (Quansah 74′), Matip, Gomez, Tsimikas; Mac Allister (Jones 74′), Elliott, Gakpo (McConnell 74′); Doak, Nunez, Diaz (Scanlon 74′)

Komentarze (39)

Klopp12 07.08.2023 21:03 #
Strasznie mizernie Szoboszlai wygląda.
perelka 07.08.2023 21:05 #
Mac przy Szobo to dzisiaj baller, w sumie nie tylko dzisiaj ale w całym pre sezonie
użytkownik zablokowany 07.08.2023 21:15 #
Bubek555 07.08.2023 21:23 #
Słabosalaj ogólnie pokazuje na razie, ze jest godnym zastępcą Keity w klubie. I nic wiecej.
użytkownik zablokowany 07.08.2023 21:27 #
cynar 07.08.2023 22:09 #
U Szobo widać to, o czym mówiłem zaraz po jego transferze. To jest typowa dziesiątka i on na 100% nie wpasuje się do gry na ósemce od razu, a do tego nie ma ogrania w Premier League. Ma za to duże umiejętności piłkarskie, więc trzeba liczyć, że z każdym meczem będzie co raz bardziej rozumiał swoją nową pozycję i będzie wyglądał coraz lepiej
MG75 07.08.2023 21:07 #
Z kim jak nie z Liverpoolem mogłoby SV Darmstadt strzelić swojego pierwszego gola w preseazonie?
roberthum 07.08.2023 21:12 #
Praktycznie co mecz tracimy bramki. Rozumiem, że to presezon i nie ma co brać na poważnie wyników, no ale stosunkowo słabe drużyny nie mają większego problemu, żeby znaleźć drogę do naszej bramki
Igtrun 07.08.2023 21:29 #
Jezuuu co za wylewy szczerze bardzo boję się tego sezonu niechce aby się wogóle zaczął
użytkownik zablokowany 07.08.2023 21:34 #
radoLFC 07.08.2023 21:35 #
Ależ ten Diaz jest cienki
Jedi13 07.08.2023 21:39 #
Podoba mnie się ten Doak
marcinekk93 07.08.2023 21:56 #
Chłopak pokazał się w tym meczu o wiele lepiej niż Salah.
BigAnfield 07.08.2023 21:57 #
Mi przypomina innego młodziana sprzed 20 lat, który byłby legendą klubu gdyby nie pewien transfer.
jaszyn 07.08.2023 22:06 #
Ma łatwość wygrywania pojedynków gdyby jeszcze był obunożny ...
Gruffi 07.08.2023 21:52 #
Mi się też gra Doaka podoba i Mac Allistera.
LiveTom 07.08.2023 22:05 #
No to wszystkie próby za nami. Pora wyjść na scenę. Pytanie czy jesteśmy gotowi.
Redzik90 07.08.2023 22:06 #
Ben Doak z całą pewnością powinien mieć na imię Michael.
Klopp12 07.08.2023 22:07 #
Strach się bać tej niedzieli przy tej naszej obronie. Chyba do meczu trzeba będzie zasiąść z czymś mocniejszym.
AngryRedGoose 07.08.2023 22:13 #
Wybornie będzie smakowało to zwycięstwo z Chelsea w niedzielę.
perelka 07.08.2023 22:16 #
Elliott zamiast szobo na Chelsea raczej i druga linia jones-mac-elliott ewentualnie Jones-Mac i przed nimi gakpo jako łacznik ataku z pomocą
Redzik90 07.08.2023 22:32 #
Kolego, ale Elliott wyglądał wręcz fatalnie dziś. Biega po boisku jak wóz drabiniasty, a przy tym jest szalenie niedokładny. O jego „strzałach” aż strach wspominać.
perelka 07.08.2023 22:39 #
Ok, ale ma już niezłe doświadczenie w Premier League zresztą grał też w innej fazie meczu.
Po drugiej stronie niedoświadczony Szobo z lekko mówiąc złym presezonem.
Mając do wyboru tych dwóch grajków postawiłbym na Anglika.
Luki123408 07.08.2023 22:18 #
Ciezko powiedziec na co nas stac
. Na pewno stracimy bramki z chelsea pytanie tylko ile... Doak i Mc najlepsi w tym meczu. Standardowo w Liverpoolu trzeba zaczac lige bez zawodnikow na swoich pozycjach. Nie mamy PD a 19 latek luki po ogranych starych nam nie ogarnie, o ile kupimy. Brakuje tez zdecydowanego SO... W defensywie dramat, tragedia, czyzby spodziewana katastrofa w niedzielę 🙄
Lfc_Dream 07.08.2023 22:19 #
Uwaga: jesteśmy gotowi! Na Luton powinno wystarczyć
kuczq 07.08.2023 22:21 #
Kilka transferów na pewne pozycje i nawet byłby potencjał na sukces. Niestety z takim podejściem właścicieli nie ma szans
Szmuggi 07.08.2023 23:25 #
Chyba każdy przeciwnik w tych sparingach strzelił nam przynajmniej jedną bramkę w ten sam sposób. Długa laga na dobieg za linię spalonego. Napastnik przeciwników dobiega do piłki urywając się naszym obrońcom i brama. Jak taki Darmstadt tak nam ładuje to w Premier League każdy da radę...
scorpionlfc5 07.08.2023 23:32 #
Ta bramka stracona, to po prostu ordynarna, górna piłka puszczona. Ale mamy defensywę...
Gin 08.08.2023 08:22 #
o to chodzi - nie mamy!
Gomus89 08.08.2023 06:58 #
W obronie wyglądamy bardzo słabo (niestety). Środek pola trochę nieobecny, szczególnie w pierwszej połowie. Maca, bardzo dobrze w odbierze, wyglądał najlepiej ze środkowych. Szobo, biega, próbuje, ale za dużo strat w tym meczu i za mało gry. Pozostaje oczekiwać trensferow. I oby w niedzielę wyglądało to dużo lepiej
mnk2 08.08.2023 07:59 #
Chcąc wygrywać to musimy strzelać 3-4 gole na mecz. Obrona to katastrofa, gdyby nie odbiory Maca wczoraj to byśmy stracili więcej goli. Tak to możemy grać u siebie dosłownie z 5 zespołami z ligi. Na wyjeździe jak dojdzie presja trybun to każdy przeciwnik rozmontuje tą niezabezpieczoną obronę. My wychodzimy 5 ofensywnych graczy, szósty Mac Allister który też nie jest ultradefensorem i do tego ofensywnie grający Trent i Robertson. Nie wierzę w to, że nie oddamy piłki cały mecz. Co może zrobić Klopp poza czekaniem na powrót Bajcetica, Thiago dla którego to też nie optymalna pozycja? Młody zostanie zajechany jak ziemia w Kenii i to szybciej niż Fabinho. Taki to urok tego klubu.
PiotrS 08.08.2023 10:04 #
Atak bardzo ok, pomoc średnio, obrona dramat.
użytkownik zablokowany 08.08.2023 12:37 #